Доступ до публічної інформації

Порядок надання та оприлюднення Добренською сільською радою публічної інформації

1. Даний Порядок розроблено відповідно до Законів «Про доступ до публічної інформації», «Про інформацію», «Про захист персональних даних», «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетного кодексу України та інших нормативно-правових актів України.
2. Цей Порядок визначає механізм надання Добренською  сільською радою (далі -сільська рада) запитувачам інформації (далі -Запитувач) публічної інформації та її оприлюднення.
3. Публічна інформація сільської ради оприлюднюється Відповідальною особою за оприлюднення публічної інформації на офіційному сайті сільської ради, в місцевих друкованих засобах інформації, на інформаційних стендах у приміщенні сільської ради або у інший, визначений сільським головою, спосіб.
4. Інформація, яка, згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації»підлягає обов’язковому оприлюдненню, публікується невідкладно, але не пізніше п’яти робочих днів з дня затвердження документа.
5. Проекти нормативно-правових актів, рішень сільської ради оприлюднюються на офіційному сайті сільської ради не пізніш як за 20 робочих днів до дати їх розгляду з метою прийняття та знімається з сайту опублікування затверджених нормативно-правових актів / рішень сільської ради або у разі якщо такі не прийнято.
6. Інформація про бюджет оприлюднюється відповідно до вимог, визначених Бюджетним кодексом України.
7. Запитувачі інформації мають право доступу до засідань сесій сільської ради, постійних комісій сільської ради та інших відкритих засідань (крім засідань, на яких обговорюються конфіденційна, таємна або службова інформація або випадків проведення закритих засідань, передбачених Регламентом Добренської сільської ради .
8. Рішення, дії або бездіяльність сільської ради запитувач має право оскаржити до сільської ради або суду відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

 

Секретар сільської ради                            Сокол  Н.С.

 

 

Для оформлення інформаційного запиту

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», визначено спеціальне місце для роботи запитувачів з документами – кабінет секретаря Добренської ї сільської ради.

 

Інформаційні запити приймаються:
з понеділка по четвер з 9:00 до 17:00
в п’ятницю з 9:00 до 16:00
перерва з 12:00 до 13:00
вихідні: субота, неділя
Для звернення:
усно: номер телефону  9-62-46

 

письмово: за адресою:

Добренська  сільська рада

вул.Командовського буд.2

Баштанський  район

Миколаївська  область

с.Добре

56156;

(на конверті вказувати «Публічна інформація»);

факсом: 9-62-91
Відповідальна особа з питань запитів на інформацію Добренської сільської ради – секретар ради Сокол  Наталія  Сергіївна.

Нормативно-правові акти, що регламентують доступ до публічної інформації

Закон України Про інформацію

Закон України Про доступ до публічної інформації

Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації

Розпорядження щодо доступу до публічної інформації


Згідно зі змінами від 28.10.2015 до Закону України «Про звернення громадян» громадяни мають можливість надсилати письмові звернення з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення до органів чи установ, до компетенції яких входить порушене у зверненні питання.

При подачі електронного звернення слід дотримуватись таких правил:

У зверненні обов’язково зазначається прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, питання викладається стисло (по суті), зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.  В електронному зверненні також має зазначатись електронна поштова адреса, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. При цьому застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не обов’язкове.

 Подати електронне звернення ви можете через сайт Добренської сільської ради через форму за посиланням нижче.

Електронне звернення